top of page

פעילויות

סיורים כשרות למהדרין במרוקו

מאי 22-27 2018

יום שישי 25/05  

פאס מקנס רבאט

Af

לאחר ארוחת הבוקר, היציאה לביקור של העיר העתיקה ביותר של FES בין ארבעת הערים המלכותיות של מרוקו. תוכלו לבקר מדינה היכרויות מן ימי הביניים, הגדול ביותר, והוותיק ביותר בעולם! האחרון מסווג כמורשת עולמית על ידי אונסק"ו. כמו רטרוספקטיבה, נגלה את העיר על ידי שאיבוד עצמנו בסמטאות המפותלות של המדינה, בשווקים, ברובע האנדלוסי, בהתפעלות מעדנות המסגד הקראיואי, בין המבנים הקדושים הגדולים של העולם המוסלמי, או בסביבות את ביצורי העיר ... ואז נראה את הרובע היהודי, את מרכז מארה, את בית הכנסת עבם במב"ם ואת קברו של "סול השואל".
נמשיך במסענו אל מקנס, עיר שנבנתה על הרמה, בין האטלס האמצעי לבין הפריפריף, כ -600 מטר מעל פני הים. תוכלו להיכנס לעיר על ידי BAB MANSOUR השער המונומנטלי היפה ביותר של המגרב על שמו של האדריכל שלה אל מנסור. זה מוביל לעיר הקיסרית. ביקור חיוני בעיר, המקום אל Hédim אשר שווה את המקום Jemaa אל פנה במרקש. שמו "מקום להריסה" בהשראת טונות של הריסות מאוחסן בזמן שחזור העיר. במרכז, מרובע מלבני עצום זה הוא interposed בין מדינה, מלאך ואת העיר הקיסרית. זהו אכן המקום השכיח ביותר על ידי תיירים ותושבי העיר מקנס.מם נמשיך לר 'חיים בן עטר, ל"האור הקדום הקדוש ", 
הרב חיים בילה את שנותיו הראשונות עם סבו, אשר שם הוא נושא את העלייה אל הקבר ר 'רפאל אנקאוה (תר"ח-תר"ה) בן מרדכי הוא צאצא של שושלת רבנית מפוארת מספרד, שתחילתה במאה ה -14.סיור בעיר באוטובוס רבאט וחזרה למלון שלך ברבאט להכנת חב"דסעודת ליל שבת נערוך בקהילה היהודית רבאט בתוספת מפגש עם הקהילה היהודית ברבאט.

יום חמישי 24/05

בני מלל - פלאין דה טדלה - אזרו - אפרן -

לאחר ארוחת בוקר טובה במרקש, היציאה אל בני מלל, הממוקם בין האטלס האמצעי לבין מישור של טדלה, על ציר הדרך של הערים הקיסריות. 
ארוחת צהריים והמשך לעזרא, עיר בגובה של 1 250 מ ', הידועה בארזיה, עצי דובדבן, עצי תפוח, חוות דגים וקופים. מרדף לכיוון איפרן ב 713 מטר, 
הכפר בסגנון אירופי ההר נקרא לעתים קרובות "שוויץ של מרוקו" עם בתים רעפים אדומים.

 

יום רביעי 23/05

עמק של אוריקה - אטלס גבוה

 

ארוחת בוקר מפוארת במלון, 
ביקור במלאח, ואח"כ נמשיך לבית הכנסת העתיק ביותר במרוקו סלאט אל עזמה, הגיליז, במרכז העיר ולאחר מכן בית הקברות היהודי.
יציאה לאטלס הגבוה ולעמק אוריקה. שוכן בהרי האטלס כדי לנשום את האוויר הטבעי ולראות נופים יפים, כדי להגיע לשם נצטרך לחצות את התלונה של Haouz. בדרך זו תוכלו לראות נופים יפים, נחלים ודירות העוסקים בבתים ההומים של ההרים. 
כפרים ברברי טיפוסי יפה נוף פנורמי יפה. צהריים בעמק תגלו את מפלי Ourika. צליינות לקברו של הצדיק רבי שלמה בלהאנש. בערב נחזור למרקש להצגת קול ואורות פנטסיה סביב ארוחה כשרה בעלי. אנו מאחלים לכם לילה טוב במלון מרקש.

יום שלישי 22/05

מרקש


לאחר ארוחת הבוקר, עזיבת המלון לכיוון מרקש, העיר הקיסרית ובירת דרום מרוקו וסביבותיה
ביקור בארמון הבהיה, שנבנה בסוף המאה ה -19, על פי צו של אחמד אחמד. מתוך 8 הקטר שלה, זה בתים רצף של דירות סודיות מפוארות נפתחים אל פאטיו עם מזרקות וגנים זוהר. לאחר מכן נראה את הקברים הסאדיים מהמאה ה -16, כמו גם את מסגד הקוטוביה, שנחשב בעבר למערב המוסלמי ביותר ונבנה למרגלות צריח מרשים והרמוני, למראה הצניעות מְפוֹאָר.

יום ראשון 27/05


ארוחת בוקר במלון והעברה על פי מועד ההמראה של הטיסה שלך לשדה התעופה .

צאתכם לשלום.....

שבת 26/05

רבאט

תפילת שחרית
ארוחת שבת
החלק הראשון של סיור ההליכה:בירת הממלכה: העושר התרבותי, ההיסטורי והתיירותי שמסתיר רבאט, ראוי לתשומת לב רבה. תוכלו לבקר את הכניסה לארמון המלכותי, את דאר אל אל Makhzen המושב של הממשלה שבה לעבוד ומתגוררים בו יותר מאלפיים אנשים משנת 1864 אשר הוקם על חורבות הארמון הישן. תוכלו להמשיך על ידי ביקור Chellah בנוי על חורבות העיר העתיקה הרומית. 
סעודת שבת במלון
חלק שני של הביקור:
לאחר שחציתם, דרך השער המתומן המפורסם המשוחזר לחלוטין, הקירות שהוקמו על-ידי הסולטאן אבו אל-חסן עלי, תוכלו לרדת לאורך שביל מרוצף נעים עם עצים של תמציות מגוונות ופרחים ריחניים. יחד עם המדריך נגלה את  המאוסוליאום מוחמד, קבר הפופולרי ביותר של הסולטנים ומלכי מרוקו. תוכלו לראות גם את המגדל חסן הפך את הדמות הסמלית של רבאט ואת הגאווה של תושביה, כמו גם את קסבה של Oudayas עיר שנבנתה במאה ה -12. לאחר מכן בקר במלאח של הרב, בית הכנסת של הרב חלום זין נחשב בית הכנסת המפורסם ביותר של הבירה אשר פעם שכנו 25000 יהודים. זה יהיה המקום האחרון של פולחן יהודי להתקיים היום RABAT.

סיור מס '2: הרחבה עם שהייה של שבועות מיום 18 במאי, 2018  

תמחור חבילת 

חב"ד + סיור

€ מבוגר לאדם בחדר זוגי:1980 

 ילד - 14 שנים בחדר ההורים: €1290 

שבועות סיור בלב
סיור בלב

€ מבוגר לאדם בחדר זוגי: 890  

ילד - 14 שנים בחדר ההורים: €590€ 

בוגר לאדם בחדר זוגי: €1090

€ ילד - 14 שנים בחדר ההורים: 690

המחיר כולל:

• כל שדה התעופה / מלון / נמל התעופה העברות • מלון לינה ***** • אירוח בחוף מזאגן ביץ '***** LUXURY (בהתאם לחבילה שנבחרה) • אוטובוס תיירותי ***** ממוזג •מדריך טיולים • כניסה לאתרים המפורטים בתכנית • קושריה מלאה • ארוחת בוקר שצולמה במלון • ארוחות צהריים וערב •משקאות קלים • יינות Chabbat ואלכוהול ימי החג • קוקטייל, «Kidduch» במהלך החגים ו Chabat. ערב פולקלור PRICE אינו כולל: • טיסות • מסים מקומיים שישולמו במקום, 4 € למבוגר, ליום רק במזגאן • ביטוח ביטולים, סיוע וחזרה • טיפים, תוספות

bottom of page